Про нас

Компанія «Монтаж24» професійно монтує торгове обладнання, меблі та металоконструкції для магазинів, будинків, офісів і готелів. На сьогоднішній день ми втілили в життя більш 20 масштабних проектів в Україні та Європі і не будемо на цьому зупинятися.
Співробітники «Монтаж24» - це команда досвідчених професіоналів, які приділяють увагу кожній деталі. Ми не просто встановлюємо обладнання, ми створюємо обстановку, яка стає епіцентром всього приміщення, притягує увагу і запрошує.
Наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного проекту. Головними аспектами нашої праці є оперативність, чіткість та досвід на попередніх проектах. 

Ми завжди дотримуємося встановлених термінів, тому робота буде завершена строго в зазначений час. Нам під силу найскладніші і неординарні проекти. Довірте нам обладнання приміщення і ваша справа завершиться успіхом!

Ідея
Виробництво
montage24.com.ua

Ми надаємо комплексний сервіс як у процесі підготовки, так і виробництва та монтажу. Цифра «24» демонструє нашу готовність вирішити будь-які питання та виконати замовлення цілодобово.